Mahou Tsukai no Yome

magus

Hatori Chise je teprve 16 let, a už přišla o vše, na čem jí záleželo. Bez rodiny a naděje se zdá, že se pro ni zavřely všechny životní dveře. Ale jedno náhodné setkání vše změní. V její nejtemnější hodinu se objeví záhadný mág, a nabídne jí něco, co nemůže odmítnout. Dokáže tenhle mág, který má blíže k démonovi než k člověku, vnést do jejího života světlo, po kterém tak zoufale touží, nebo ji potopí ještě více do temnoty?

Mahou Tsukai no Yome

(魔法使いの嫁, The Ancient Magus‘ Bride, The Magician’s Bride)

Autor: YAMAZAKI Kore
Rok: 2013 – ???
Status: 8 Volume – vychází
Žánr: dobrodružné, romance, nadpřirozeno

Příbuzná manga: ne

Podobná manga: Next Life (Novel)
Lodess-tou Senki – Haiiro no Majo
Death March kara Hajimaru Isekai Kyusoukyoku (Novel)
Bocchi Tenseiki (Novel)
Bu Sha (Novel)

Příbuzné anime: Mahou Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito – OVA

Podobné anime: ne

Ukázky z anime:

CoCwUzbkfdk Fae maxresdefault maxresdefaultd

5 thoughts on “Mahou Tsukai no Yome

  1. Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda víte, že se Crew rozhodl tuto mangu vydávat legálně? Máte v plánu stále pokračovat v překladu či ho pozastavíte, aby jste podpořili Crew? Mockrát děkuju za odpověď, nemyslím to nijak zle =))

    1. Taky to nemyslím nijak zle, ale nauč se laskavě číst 🙂 Yome je dávno stažená z oběhu, právě proto, že jí začnou vydávat, o čemž už dávno víme.

    2. Zajímavé mangy jsou ty, které nás svým způsobem zaujaly. Oblíbené mangy a anime jsou naše srdcovky… proto je to i tak oddělené 😉

  2. zdravím da se na této strance sledovat všechny díly “Mahou Tsukai no Yome” s překlady a kde je najdu dekuji

    1. Obávám se, že už ne. Crew bude totiž tuto mangu překládat. Tudíž a proto u nás už překlady nejsou. Tak jak jsme již odpověděli v předchozím komentáři. Jestli si ji chceš přečíst, doporučuji anglický překlad a nebo si počkej, až vyjde český překlad knižně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.