Novinky – 14. dubna

A hned tu máme čerstvější novinky. Opět tu bude jedno úmrtí a podíváme se zpět na událost kolem divadelní hry Shingeki jo Kyojin.

Attack-on-Titan-1-1

Vystoupení Shingeki no Kyojin, se ruší z úcty k nedávno zemřelému kaskadérovi Kazutaka Yoshinovi, který spadl z výšky 30 stop při zajišťování lan. I přes veškerou snahu lékařů zemřel na infakt po příjezdu do nemocnice. Yoshino byl jeden z nejlepších akrobatů, měl na starost třeba i divadelní hru Naruto a jeho ztráta je velmi bolestivá. Producenti Shingeki no Kyojin, se vyjádřili, že Yoshino je nenahraditelný a nemohou proto dál pokračovat. Fanoušky ujistili, že plně spolupracují s policií, která události kolem nehody stále vyšetřuje.

Shingeki no Kyojin měl naplánováno 55 představení v době od 28. července do 3. září v amfiteátru Maihama. Těm, kteří si vstupenky zakoupili předem budou peníze vráceny.

 

Image-8

Live-action Tokyo Ghoul, který se bude v kinech poprvé vysílat 29. července letošního roku, má nový teaser trailer, který poprvé ukázal postavy v kostýmech.
Tokyo Ghoul je thriller o Ghoulech, kteří žijí v lidské společnosti. Kaneki Ken se do víru událostí dostane poté, co jde na rande s krásnou Rize, jenže ta ho v temné uličce napadne a kousek si z něho ukousne =)). Po sporné operaci se Kaneki stává napůl člověkem a napůl Ghoulem.
Manga Tokyou Ghoul:re od ISHIDY Sui stále vychází, 14 volumový prequel Tokyo Ghoul dovycházel předloni, tuším?
Manga má i dvě anime série, první je skoro celá jen o tom, jaký je Kaneki vůl, druhá, která má sice stejný název jako manga, ale je úplně jiná, už Kanekiho ukazuje trochu v jiném světle a celkově je víc temnější, akčnejší a tragičtější.
Jak bude hraný film vypadat nám ukáže trailer (a přidám i obsazení):
Tokyo Ghoul – Live-action
Obsazení

 

1492101155-e14dd09b00a4b14a7f46975b69437f68

Japonské zprávy oznámily, že animátor Norio, uhořel ve čtvrtek ráno se svou ženou v jejich domě. Noriovi bylo 77 let a jeho ženě 85 let.
Shioyama debutoval s projektem Harris no Kaze a stal se populárním animátorem pracující pro společnosti Tatsunoko Production (NGE, Psycho-Pass 2, FMP) a Sunrise (Code Geass, Cowboy Bebop, Gintama).

 

1492146390-261d7f93993dccd4340ee8c79c272e61

Ve 12 volume mangy Peacemaker Kurogane bylo odhaleno obsazení do stejnojmeného filmu.
Role zůstanou stejné jako v TV sérii s vyjímkou Masami Iwasaki (Gyakuten Saiban: Sono „Shinjitsu“, Igi Ari!).
Tetsunosuke Ichimura (Boy): Yumiko Kobayashi
Toshizo Hijikata: Jouji Nakata
Souji Okita: Mitsuki Saiga
Shinpachi Nagakura: Kappei Yamaguchi
Sanosuke Harada: Kenji Nomura
Heisuke Todo: Kousuke Toriumi
Hajime Saitou: Takashi Matsuyama
Kai Shimada: Masami Iwasaki
Isami Kondou: Takaya Hashi
Saya: Mikako Takahashi
Suzu Yamatoya: Shinnosuke Tachibana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.