Tamashi

Hahááá, je tu další vyzpovídání! Těšili jste se? Ne neberu jako odpověď =)).
Já se těšil. V tom minulém jsem stihl jen pár otázek a v článku ani nebyl. 😀

Dlouho jsme se neviděli. Co se u vás změnilo?
Celkem dost, začl jsem pracovat s mangou, pomáhat s webem, nová práce a něco málo změn v osobním životě. 🙂

A začneme něčím jednoduchým. V poslední době se roztrhl pytel se superhrdiny. Co vy a tohle téma? Jde to mimo vás nebo sledujete každý film, který má něco společného s DC nebo Marvelem?
Komplet mimo, já jsem v tomhle extrémně divný ale neviděl jsem ani spidermana, ani supermana, batmana, žádné z téhle filmu, když jsem byl menší, měl jsem rád pohádkové zpracování x-men, jinak je tohle opravdu mimo mně.

K tomu samozřejmě přísluší otázka, jakou schopnost byste chtěli ovládat, kdybyste mohli?
Hm… k tomuhle mohu říct jen, že bych rád ovládal vítr. Vždy to bylo takové mé. 😀 Vždy jsem myslel na to, že se s ním dá dělat hodně věcí, někomu zabráníš v přívodu kyslíku a on se udusí, použiješ vítr k létání třeba, vždy se dá najít něco nového!

A teď změníme téma. Někde sedíte, v kavárně, v parku, jedete v tramvaji, autobuse a najednou si vedle vás kluk otevře vaši oblíbenou yaoi mangu. Jak se zachováte?
Upřímně netuším, asi bych se cejtil natolik trapně, že bych se to snažil ignorovat a odejít. Ale asi by záleželo na dnu, možná bych ho pozdravil a začal rozhovor něčím o té manze, že je třeba opravdu boží nebo tak něco. Ale je jednoduché říct, co bych udělal kdyby se to stalo ale skutečnost muže bejt diametrálně odlišná.

Už je to sice nějakou dobu, ale my jsme se mezitím neviděli, takže se ptám až teď. Nedávno začaly vycházet yaoi mangy Omegaverse. Některé jsou „normální“ v jiných seme většinou představuje zvíře. Čtete i takové nebo to už je na vás moc „hard“? Nebo vůbec neznáte pojem Omegaverse?
Těžko říct, co je na mně moc. Některé věci mi přijdou dosti nechutné, ale některé zvládám. Ale má hranice, kdo ví kde vůbec je. Nemám hranice, dokud na ně nenarazím a neřeknu si „tak tohle už fakt ne“. Zatím jsem na nic takového ani nenarazil moc. Ale zvířata samo o sobě mi nevadí, jde o to jak je to kreslené, to co mně u mangy dokáže opravdu odradit, je kresba.

A když už jsme u toho, zásadní otázka, která ještě nepadla. Jak jste se vlastně dostali k yaoi?
Já zcela sám. Jelikož mně přitahují kluci a koukal jsem na anime, tak jedno vedlo k druhému až jsem objevil mangu a i yaoi.

Opět zaměření na tohle. Potkáte dva kluky nebo vidíte dva kluky, jak si to někde spolu rozdávají na veřejnosti. Pohorší vás to a budete dělat, že nic nevidíte jako většina lidí kolem nebo budete stát a slintat? Nebo jim dokonce něco řeknete?
Hm…nejdříve by mně to zaskočilo a pak by záleželo, pokud by se mi líbili, tak bych se klidně i přidal, proč ne. 😀
Ale pokud by se mi ňák moc nelíbil ani jeden, tak bych spíš jen ignoroval. 😀

A trochu zmírníme, abyste si o svém novináři nemysleli jen to nejhorší. Představte si, že se propadnete ze současnosti někam do minulosti. Kdyby jste měli ovlivnit dobu, kde se ocitnete, která by to byla?
Kdybych si mohl vybrat, nejspíš bych vrátil čas, do té nejhezčí části vztahu, kterou jsem měl s bývalým a těch 6 let co jsme spolu byli bych využil lépe a udělal spoustu věcí jinak, aby k rozchodu nedošlo. Nic jiného bych nejspíše nezměnil.

A teď si představte, že jste na takovém místě. Co byste udělali jako první?
Nevím, asi bych se štěstím rozbrečel nejspíše. Bylo to nejhezčí období mého života, taková ta prvotní zamilovanost. 🙂

A poslední otázka na tohle téma. Když byste se ocitli v minulosti, co byste změnili, kdybyste mohli? (pouze jednu věc, myšleno pohlaví, vzhled, postavení nějaká vaše vlastnost)
Změnil bych svou místy přehnanou nedůvěru v lidi.

Váš rytíř na bílém koni vás musí uchránit před padouchem, co vás chce zabít. Kdo by byl váš rytíř a kdo padouch? A proč zrovna tihle?
No na rytíře bych jeden typ měl, ale na padoucha opravdu ne. Mým pravidlem v životě je to, že si zlé lidi držím od těla. Aneb odstřihnu s nima kontakt.

A vracíme se na začátek. I když nesledujete, každý z vás určitě minimálně jménem zná Supermana, Batmana, Spidermana, Thora, Lokiho, Wolverina. A teď si představte, že máte možnost z proti nim postavit vaše oblíbené anime postavy. Kdo by se utkal s kým?
Rád bych viděl nejspíše Thora s Natsuem, to by byla zajímavá podívaná! 😀

Zase trochu odbočíme. Teď mě zajímá, co vy a zvířata? Jakým zvířetem byste chtěli být a hlavně, kdybyste si mohli vybrat svého páníčka, kdo by to byl?
Chtěl bych být kurokovým pejskem! 😀

A jedna seriózní. Jako knížku jste v poslední době četli? Jakou doporučíte? Čtete hodně nebo spíše vůbec?
Poslední knihu kterou jsem četl, byl 4tej díl série Trun ze Skla, konkrétně díl královna ve stínech a rozhodně jí doporučuji a i celou sérii. Je to opravdu dobrá série a nemohu se dočkat až mi příští týden vyjde pátej díl série. Čtu celkem dost řekl bych. Za tenhle rok jsem přečetl zhruba 30 knih o +/- 600 stránkách. 🙂

Bonusová otázka: Jak dobře znáte svého Vládce? Kdybyste mu měli dát jednu věc (nebo udělat jednu věc), o které víte, že by ho nesmírně potěšila, co by to bylo?
Jel bych do Japonska a stloukl anime vydavatelství aby nám čím dřív udělali a vydali další minimálně dvě série Arslana! 😀

Vládce odpovídá: pak bys ale musel objet i ty ostatní, protože pokračování chci více, ne jen Arslana!!!! =)).

16 thoughts on “Tamashi

   1. Jo, to já teď čekám, až mi dorazí 5.díl..to čekání mě jednou zabije, a ještě k tomu jsou všude spoilery ._.
    A Dvůr trnů a růží jsi četl? Je to od stejné autorky a je to taky moc dobré, ale druhý díl je stejně nejlepší. 😀

    1. Jop, četl jsem 😀 oba díly a je to dobré 🙂 A mně akorát dnes dorazil pátej díl takže si spokojeně počtu 😀 a jsem rád, že posunuli vydání pátého dílu o měsíc, ale čekání na šestej díl mně umučí 😀

     1. Jo, tak to znám 😀 Já jsem si objednala 5. díl ve slovenštině, a to pořád odkládají..však proč někoho nenasrat, že ano..:D
      Teď ještě čekat, až přeloží Dvůr křídel a zmaru..pak čekat na 4.díl a ještě 6 a 7 díl Skleněnýho trůnu…mě ta nedočkavost jednou zabije..jo a taky mou peněženku 😀

     2. Souhlas, hle já si to objednávám v slovenštině, protože jsem slovák, i když to moc známo o mně není 😀 Takže věř mi, ty odklady mne desně štvou a jsem s nima moc dobře obeznámen 😀 ale teď u 5tého dílu potěšili tím že to vydali o měsíc dřív 😀 takže snad i 6 a 7 díl bude mít stejnej zázračnej posun dopředu 😀

 1. Jo, já jsem taky slovák, ale hodně knih mám v češtině..se mi to líp čte 😀
  A taky mě to s tím 5.dílem dost potěšilo, ale taky to nejspíš bude poprvé a naposled 😀
  A ten 7.díl by nejdřív musel vyjít, tak uvidíme 😀

  1. Njn 😀 ah na jednu stranu si přeji, ať vyjde celá série čím dřív a pak si řeknu že vlastně nemám kam spěchat, protože pak skončí a nebudu mít na co se těšit 😀 Trun ze skla je moje srdcovka 😀 A jo, nejspíše poprvé a naposled vyšlo něco dřív 😀

   1. No, je na co se těšit, ještě Dvůr křídel a zmaru a pak teda ten 4.díl, ten nevím přesně kdy má vyjít..snad někdy v květnu, pokud se nepletu 😀
    Pak ta autorka bude psát ještě o Catwoman..aspoň to má napsáno na stránce, tak jsem zvědavá, jaký to bude, ale už teď se na to těším 😀

     1. Jo, ale já čas nemám, kdy to mám jako všechno číst?! 😀

   1. Já mám tento rok dost nahovno rozvrh, zítra máme psát 6 písemek, ale naštěstí jdu k doktorce, tak je psát nebudu. 😀
    A když máme toho tolik psát, tak na čtení, hraní, koukání na seriály, prostě nezůstane čas :I

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.